“Talat Legenda ” bëhet fotomodel në moshën 82 vjeçare (VIDEO)

“Talat Legenda ” bëhet fotomodel në moshën 82 vjeçare (VIDEO)

27/01/2019 Off
Puna jonë është vullnetare andaj nëse keni mundësi ndihmoni shqip.dk

Shqiptari Talat Selmani që jeton në Kroaci u bë hit në rrjetet sociale pas deklaratës së tij për ushtrimet fizike që duhet ti bëjnë njerëzit që mos të ndjejn dhimbje kur bëhen të moshuar, përcjell portali “tetova1”.

Videoja e deklaratës për disa ditë ka arritur gjysëm milion shikime dhe ka marë shumë shpërndarje në rrjetet social dhe është bërë hit i vërtet.

Dhe për ta përdorur autoritetin në ngritje të 82 vjeçarit është kujdesur kompania e njohur kroate “Varteks” e cila ka filluar të promovoj produktet e saja me Talat Selmanin si fotomodel. /tetova1/
Për më shumë shikoni videon: