Nga të shtënat në Çair është plagosur rëndë Valon Bela

Nga të shtënat në Çair është plagosur rëndë Valon Bela

21/12/2018 Off
Puna jonë është vullnetare andaj nëse keni mundësi ndihmoni shqip.dk

Para pak çastesh janë dëgjuar të shtëna në Çair. Sipas informatave të fundit që mëson TetovaSot, është qëlluar me dy plumba Valon Bela, funksionar i BDI-së, drejtor i Klinikës gjinekologjike në Shkup.

Nuk dihen ende motivet e gjuatjeve me armë dhe shkaqet që çuan në plagosjen e funksionarit të BDI-së.

Ekipet e policisë janë në terren dhe po hetojnë gjithçka që lidhet me incidentin në fjalë.