Këngëtarja shqiptare që ‘çmendi’ Poloninë

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, duket se nuk di të ndalet. Pas impenjimeve të shumta, bukuroshja shqiptare e muzikës u është ikthyer turneve dhe këtë herë ajo u ndal në Varshavë të Polonisë, ku atmosfera në vendin ku këndoi ajo ishte me të vërtetë mbresëlënëse. Rita këndoi disa nga hitet e saj më […]

Lexo më shumë...