Category: Receta

02/06/2018 Off

Patate me pana në furrë

Pjata më oreksndjellëse që mund të keni provuar ndonjëherë. E thjeshtë dhe e shpejtë për tu përgatitur. Lexoni përbërësit.. Përbërësit:…

02/06/2018 Off

Pilaf me shafran dhe mish pule

Kjo recetë turke sjell një ide shumë të mirë për të gatuar një pilaf ndryshe. Pasi ta provoni, me siguri…