Burri e tradhton me shoqet, modelja hakmerret keqazi (FOTO)

Burri e tradhton me shoqet, modelja hakmerret keqazi (FOTO)

15/07/2018 Off
Puna jonë është vullnetare andaj nëse keni mundësi ndihmoni shqip.dk

Modelja e famshme britanike, Katie Price, i ka lënë të gjithë gojëhapur ditën e sotme, duke dalë toplles me të dashurin e saj Kris Boyson, në një plazh në Tajlandë. Bukuroshja duket se ka vendosur të arratiset, për t’u çlodhur dhe relaksuar buzë detit, pas disa muajve tejet të vështirë.

Pak kohë më parë Katie mësoi se bashkëshorti i saj e kishte tradhëtuar gjatë gjithë martesës së tyre pesëvjeçare me shoqet e saj të ngushta.

Por sot mamaja e pesë fëmijëve duket se ka mbledhur forcat dhe është shfaqur më seksi së kurrë, në krah të të dashurit të ri.