Opinione

Shiqo të gjitha
18/10/2018 Off

Po Kryeministër, jemi për amnisti, ta fillojmë nga 1968

Shkruan Shefik Duraku I nderuar Kryeministër Zaev,kur jemi tek falja...

02/09/2018 Off

Të (mos) jesh Ziadin Sela

Ai sot është me vragat...

Shëndeti

Shiqo të gjitha
05/11/2018 Off

Ja çfarë i ndodh trurit tuaj nëse flini pak

Kur ndiheni shumë të lodhur, patjetër që mund të ndiheni...

05/11/2018 Off

Vlerat ushqyese të boronicës

Boronica njihet që në lashtësi si bimë më veti kuruese...

07/10/2018 Off

Vuani nga sheqeri në gjak, ja çfarë ushqimesh duhet të hani

Dihet tashmë se vezët janë ushqyese dhe po ashtu janë...

22/08/2018 Off

Kos Me Fiq, Mjaltë Dhe Arra – Ëmbëlsi E Përsosur

Kosi është një ushqim fantastik që nuk duhet konsumuar vetëm...

02/06/2018 Off

Drekë familjare për gjysmë ore: Receta më e shijshme për gjoks të pjekur pule!

Një recetë e shpejtë dhe e lehtë për t’u përgatitur,...

02/06/2018 Off

Patate me pana në furrë

Pjata më oreksndjellëse që mund të keni provuar ndonjëherë. E...